Zasady

Warunki użytkowania

Comprendo.info jest serwisem społecznościowym, którego zawartość tworzą jego użytkownicy. Dokładamy starań, aby ta zawartość była poprawna i miała odpowiedni poziom, jednak nie gwarantujemy tego i nie ponosimy odpowiedzialności za działania naszych użytkowników. Jeżeli znajdziesz gdzieś niestosowną treść, zgłoś nam to.

Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, narodowości, ras, religii itp. jednak nie jest nakazana poprawność polityczna.

Zabronione jest spamowanie, publikowanie treści nie na temat i niezgodnych z prawem.

Moderatorzy mają prawo do usuwania nieodpowiednich treści oraz poprawy (w widoczny sposób) błędów ortograficznych i interpunkcyjnych w wypowiedziach innych użytkowników. Lepiej więc samemu pilnować ortografii, bo to straszny wstyd, kiedy tekst jest pełen czerwonych przekreśleń.

Publikując interpretację piosenki udzielasz na nią serwisowi comprendo.info i jego użytkownikom licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 2.5 Polska.

Polityka prywatności

Jesteś totalnie inwigilowany przez Wielkiego Brata Google Analytics.

Prawa autorskie

Prawa autorskie zamieszczanych w serwisie piosenek należą do ich twórców; comprendo.info nie rości sobie do nich żadnych praw. Teksty te są przytaczane wyłącznie w charakterze cytatów w celu ich analizy i interpretacji.

Interpretacje piosenek zamieszczane są na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 2.5 Polska.

Wszystkie inne treści, logo, design i kod serwisu należą do {o} Software i nie mogą być kopiowane bez zgody właściciela.

Oświadczenie dla pracowników ZAiKS i innych OZZ

Serwis działa zgodnie z prawem określonym w art. 29. ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym wyjaśnianiem, analizą krytyczną, nauczaniem lub prawami gatunku twórczości.

Dokładnie w tym i jedynie w tym celu powstał serwis comprendo.info. Żadna OZZ nie ma prawa do jakichkolwiek roszczeń majątkowych z tytułu użytkowania utworów w taki sposób.